Novinky
Nová tvář PINK Grrlz

První koncert s novým "vzhledem" PINK Grrlz..... Máte se i dál na co těšit, další překvapení budou následovat, jen nám dejte trochu času....     .            

více
Děkujeme Dáše Dagmar Herzánová za milou byť krátkou spolupráci...ale nebojte se, nekončíme...

Děkujeme Dagmar Herzánové za milou byť krátkou spolupráci...ale nebojte se, nekončíme...

více
HIS VOICE

Máme pro Vás ozhovor s naší kytaristkou... http://www.hisvoice.cz/cz/articles/detail/3721

více
Open Mike

Elda a Dáša vystoupí na Open Mike - United Islands   https://www.unitedislands.cz/program/open-mike

více

O ZPĚVAČCE P!NK

Úvod O ZPĚVAČCE P!NK

Pink - zpěvačka s neskutečnou energií, hudebním i hereckým talentem, hudební producentka, několikanásobná držitelka ocenění Grammy, svoji první píseň složila již ve 14 letech. P!nk je přední bojovnicí organizace PETA. Svým hlasem přispívá například v boji proti KFC, zapojila se do mnoho charitativních organizací - UNICEF, Organizace za ochranu lidských práv, Save the children, ONE Campaign atd.

P!nk neboli Alecia Beth Moore je dvojnásobnou maminkou, dne 2. 6. 2011 se narodila dcera Willow Sage Hart a 26.12.2016 syn Jameson Moon Hart. Jejich otcem je partner Pink Carey Hart.

 

Alecia Beth Moore (* 8. září 1979, Doylestown, Pensylvánie), v hudebním světě známá jako Pink, stylizovaně psáno P!nk, je americká popová a R&B zpěvačka. Na svém kontě má zatím dvě koncertní DVD a pět studiových alb. Trojnásobná držitelka Grammy se věnuje i produkování skladeb a herectví (objevila se např. ve filmu Charlieho Andílci 2). Je vdaná za motokrosového závodníka Careyho Harta.

 

V roce 2000 debutovala R&B počinem Can't Take Me Home, singl "There You Go" se rychle dostal mezi 40 nejhranějších skladeb v USA. Masivní průlom zaznamenala pop rocková deska M!ssundaztood s hity "„Just like a Pill" a "Get the Party Started". Po celém světě se jí prodalo více než 13 mil. kopií. Za píseň "Get the Party Started" byla nominována na Grammy. Následující deska Try This zaznamenala menší propad prodejnosti, další album I'm Not Dead (2006) bylo však opět úspěšné. V českých rádiích úspěšně rotovaly skladby „Stupid Girls", „U+Ur Hand" a „Dear Mr. President". Čtvrtým albem je Funhouse (2008), které Pink propagovala celosvětovým turné. Nacházejí se na něm takové hity jako „Funhouse", „So What", „Sober" či „Please Don't Leave Me". V roce 2010 se pak rozhodla zrekapitulovat svou kariéru a připravila kompilační desku The Greatest Hits... So Far! se singlem „Raise Your Glass". Posledním počinem je album The Truth About Love, které vyšlo v roce 2012 a nacházejí se na něm známé hity jako Blow Me (One Last Kiss) nebo Just Give Me a Reason.


P!nk se objevila ve filmech Ski to the Max (2000), Rollerball (2002). Poté přišla role ve filmu Charlieho andílci: Na plný pecky a objevila se také v hororu Katakomby. Byla na listině osobností, které měly hrát Janis Joplin v její nové biografii nazvané Gospel According to Janis, ale účast odřekla s tím, že by film byl neslušný k této osobnosti, protože filmoví tvůrci nechtěli zahrnout její smrt předávkováním heroinem.


Tělo jí zdobí mnoho různých tetování, např velký čínský drak na levém stehně, nápis "What goes Around comes Around" - "Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá" okolo pravé ruky, houslový klíč za levým uchem, žába na levé noze, zlomené srdce "Best Friends", čárový kód na krku (Šťastné číslo, datum narození a datum vydání alba), nápis "Mr. Pink" na vnitřní straně levého stehna, nápis "Sir Corky Moore 89-03" za jejího zesnulého psa, levá ruka anděl strážný a kometa na zádech a další.

Veškeré informace o této zpěvačce, matce, skladatalce, herečce jsou čerpány ze zdrojů dostupných na internetu....

Copyright 2016 - 2019 © PINK Grrlz